Обсяги видобутку сирої нафти в США у червні зросли у порівнянні з попереднім місяцем на 1,7%, до 11,8 мільйона барелів на добу, що є найвищим показником з квітня 2020 року. Як повідомляє Reuters, про це йдеться в останньому щомісячному звіті Управління енергетичної інформації США (EIA).

Як відомо, у 2020 році видобувні компанії різко скоротили обсяги виробництва, адже попит на пальне через карантинні заходи впав. З тих пір рівень видобутку вуглеводнів у США поступово відновлюється.

Видобуток нафти на сланцевих родовищах Північної Дакоти у червні зріс на 3,4%, до приблизно 1,1 мільйона барелів на добу, у Нью-Мексико - на 2%, до 1,5 млн барелів на добу, що є найвищим показником за всю історію спостережень. У Техасі виробництво скоротилося на 0,1%, до майже 5 мільйонів барелів на добу, що є найнижчим показником з лютого.

Загальний обсяг видобутку природного газу в 48 штатах США зріс у червні до рекордних 109,3 млрд кубічних футів на добу.

За даними EIA, попит на нафту та нафтопродукти в США в червні зріс приблизно до 20,8 млн барелів на добу, що є найвищим показником із серпня 2019 року. Зокрема, попит на автомобільний бензин підвищився до 9,1 млн барелів на добу, що є найвищим показником із серпня 2021 року.