Розмова по телефону на російських АЗС поза салоном автомобіля з 1 червня може загрожувати автовласникам відмовою в обслуговуванні і внесенням до «чорних списків». Про це повідомляє російське державне агентство ТАСС.
Подробиці
За інформацією агентства, МНС і паливні оператори в Росії з 1 червня посилюють протипожежні правила роботи АЗС відповідно до нових вимог. На заправках буде заборонено користуватися телефоном біля паливороздавальної колонки поза салоном автомобіля, оскільки це небезпечно через можливе випадкове виникнення іскри. Винятком буде лише оплата за QR-кодом на терміналі, зазначає ТАСС.
«На сьогодні немає окремої статті адміністративної відповідальності за ці порушення, однак слід враховувати, що автозаправні станції — це приватна територія, і вони мають право відмовити в обслуговуванні, тобто не увімкнути колонку, скасувати оплату або вимагати залишити територію, а також внести порушника до чорного списку», — пояснила ТАСС адвокатка, керуюча партнерка адвокатського бюро «Гребнєва і партнери» Ірина Гребнєва.
Вона додала, що працівники АЗС можуть і викликати поліцію, якщо вважатимуть дії порушника загрозою безпеці. У такому разі вже правоохоронці визначатимуть, який саме склад адміністративного правопорушення має місце, зазначила адвокатка.
Що передувало
Нагадаємо, у Новосибірській області РФ заборонили продавати бензин і дизпальне дітям.





