Мережа АЗК OKKO спільно з креативною агенцією banda ініціювали нову нестандартну комунікаційну активність. Компанії вирішили надати аудиторії право самостійно визначити, який креатив вийде в ефір. Про це мережі повідомили у пресрелізі.

09:00 / 22 вересня, 202616 червня на офіційних сторінках OKKO та banda в instagram стартувало відкрите голосування. Користувачам на вибір запропоновано три трізні концепції нової радіокампанії. Ідея, яка збере найбільшу кількість голосів, з'явиться в радіоефірі. Героями нової рекламної кампанії стануть морозиво, гарячі страви, мініхотдоги та мінібургери.
«Минулорічна кампанія викликала дуже різні емоції, але точно не залишила людей байдужими. Саме тому цього разу нам стало цікаво не лише випустити нову рекламу, а й дізнатися, яку рекламу обере сама аудиторія», — додала Романа Мороз, директорка департаменту маркетингових комунікацій ОККО.
11:15 / 12 травня, 2026Проєкт є продовженням минулорічної резонансної кампанії «Їсти на OKKO». За словами старшої креативниці banda Саші Щербакової, концепти презентує «той самий маркетолог», якого раніше активно критикували, що перетворює рекламу на відкритий діалог.
Нагадаємо, нова OKKO 3.0 в Ірпені повністю перейшла на електронні цінники в магазині.




