АЗК KLO в Ірпіні відновила свою роботу. Відновлювання проводилося у співпраці з міським головою Олександром Маркушевим, наразі заправка працює з 8 квітня.
«Комплекс було знищено окупантами, але наливна система не постраждала. Тому для того, щоб прискорити відновлення інфраструктури Ірпеня та Бучі ми знову працюємо, поки що для потреб спеціального транспорту, - йдеться у повідомленні компанії KLO.
З початку бойових дій АЗК в м. Ірпінь працював під обстрілами на потреби ЗСУ та всіх українців аж до 6 березня — початку активного наступу.
Як видно на фото, ще не п повному обсязі відновлена будівля, допоміжні споруди, але головне – АЗК може виконувати свою головну функцію – заправляти пальним транспорті засоби.
Вони зламали стіни, але не нашу волю. Україна переможе!