24 травня, 2022, 14:50

16 травня мережа Buc-ee's, що є дуже популярною в Техасі, відкрила першу АЗС у Південній Кароліні, повідомляє Convenience Store News. 

Buc-ee насамперед відома завдяки великій площі своїх АЗС, де знаходяться десятки ПРК, а магазин більше схожий на гіпермаркет. Крамниця у Флоренції в Південній Кароліні має площу приблизно 5 тис. м2 та 120 автомобільних місць для заправки. В ній можна знайти тисячі варіантів закусок, готових страв і напоїв. Зокрема, такі фірмові страви як техаське барбекю, домашня помадка, нагетси, в’ялене м’ясо та свіжа випічка. «Флоренція - прекрасне місто, і воно є серединою подорожі по східному узбережжю: від Нью-Йорку до Майамі», - сказав Стен Берд із Buc-ee's. На АЗС у Флоренції Buc-ee створила 175 нових робочих місць з початковою оплатою вище мінімальної заробітної плати.

Заснована в 1982 році, Buc-ee's зараз має 35 АЗС по всьому Техасу, включаючи найбільшу у світі станцію. В 2019 році компанія почала експансію в інші штати, і з тих пір відкрила два АЗК в Алабамі, два у Флориді та два в Джорджії, один в Річмонді. Будує перші два АЗК У Теннессі.

У лютому Buc-ee's  оголосила, що поб’є свій власний світовий рекорд, побудувавши в штаті Теннесі найбільший в світі convenience store площею 74 тис. квадратних футів (6,9 тис. м2). Цей АЗК матиме 120 місць для заправки, зарядні станції для електромобілів, автомийку тощо.