Прибуток італійської нафтопереробної компанії Saras підскочив у третьому кварталі до €296 млн на тлі збільшення цін на нафтопродукти та маржі переробки, а також завдяки більшим обсягам випуску пального. 

Як повідомляє компанія на своєму сайті, її скоригований прибуток до вирахування відсотків, податків та амортизації прибуток зріс з €2,3 млн у ІІІ кв. 2021 року до €296,4 млн за аналогічний період цього року. 

Saras керує НПЗ номінальною потужністю 300 тис. барелів на добу, що знаходиться на острові Сардинія. Підприємство є найбільшим за потужністю серед усіх італійських НПЗ.

В липні-вересні компанія переробила 3,5 млн т нафти, а за підсумками 9 місяців - 9,8 млн т, тоді як в січні-вересні 2021 року - 9,5 млн т, зазначається в звітності Saras.

Маржа переробки нафти на НПЗ біля містечка Саррок в ІІІ кв. становила в середньому $15,3/бар., що в декілька разів більше, ніж $4,9/бар. за аналогічний період 2021 року. Однак це менше, ніж в ІІ кв. цього року, коли рентабельність підприємства сягнула $22,5/бар. на тлі стрибка цін на пальне.