7 червня, 2023, 15:30

Rompetrol Downstream, дочірня компанія казахської KMG International Group в Румунії, відкрила два нових АЗК на шосе A1 поблизу села Джармата поблизу міста Тімішоара. Про це Rompetrol повідомляє на своєму сайті.

“Rompetrol продовжує розвиток мережі АЗС на трасі А1 за новою концепцією, пропонуючи клієнтам широкий спектр продуктів і послуг: заправку, зарядні станції для електромобілів, магазин, кафе, тераси, зелені зони, дитячий майданчик, паркінг”, – йдеться в дописі компанії. Інвестиції в дві АЗС нові АЗС становлять $6,5 млн.

В мережі АЗС також зазначили, що вона продовжує розвивати бренд hei. Наразі Rompetrol будує кафетерії hei за новою концепцією – зі збільшеним кавовим куточком hei&coffee та пропозицією фастфуду та страв зі свіжих продуктів coffee&gourmet. На АЗС в Джарматі працює заклад саме в новій концепції. 

“Шість із 12 АЗС на шосе працюватимуть за концепцією coffee&gourmet”, – сказав генеральний директор Rompetrol Downstream Бауржан Нугуманов. На трасі А1 компанія планує побудувати 12 АЗК, витративши на їх будівництво понад $40 млн. 

Водночас компанія продовжує співпрацю з KFC, яка відкрила новий ресторан на одній з двох станцій в Джармата.