24 листопада, 2022, 15:20

Мережа АЗС OKKO вже встановила генератори на 270 своїх АЗС і до кінця року планує обладнати ними ще 105 об’єктів, повідомив СЕО групи компаній OKKO Василь Даниляк в інтерв’ю “НВ”.

“У нас до війни було 430 заправок, з них зараз 30 непрацюючих — це не тільки ті, що на окупованій території, це також невідновлені АЗС у Харкові, Київській області тощо, - каже Даниляк. - 270 заправок вже з дизель-генераторами, докуповуємо ще 105. Таким чином, до кінця року у всіх регіонах вже на 375 АЗК будуть генератори”.

За словами керівника OKKO, це може вплинути на роздрібну вартість пального, але не зміг оцінити, яким може бути підвищення цін.

“У нас є різні генератори - 50 кВт і 100 кВт - вони достатньо багато споживають палива, - каже Даниляк. - Буде залежати, скільки та заправка буде продавати, чи будуть їздити люди. Буде хороша реалізація - це не дуже вплине на ціну”. 

Він також сказав, що для забезпечення зв'язку на станціях  OKKO закупила термінали Starlink. “Зараз маємо десь 30, докупили 100, але вони офіційні, довго їдуть, ще не приїхали. Тільки приїжджають - виставляємо їх на проблематичні точки. Зараз вони поїхали в Херсон, в міста, де вже блекаут і гарантовано нема світла, по дві третини доби нема зв’язку”, - зазначив Василь Даниляк.