Через високі ціни на електроенергію компанія Neste Latvija запровадила заходи енергозбереження на всіх АЗС у Латвії, повідомляє місцеве видання Delfi.

Яскравість освітлення стел буде зменшено вдвічі та адаптовано до темного та світлого часу доби. Крім того, у нічний час на цифрових екранах АЗС не демонструватимуть рекламних відеороликів, що зменшить навантаження на світлодіоди. Комплекс цих заходів забезпечить щонайменше 5% економії електроенергії, йдеться в повідомленні.

Вже зараз на всіх АЗС мережі Neste встановлено економічне світлодіодне освітлення, а також використовуються датчики руху, тобто світло спалахує тільки при в'їзді автомобіля на станцію.

“Для нас як компанії, орієнтованої на сталий розвиток, дуже важливо, щоб зелена енергія використовувалася у всій мережі АЗС у Латвії. Зараз, коли по всій країні дотримуються заходів щодо скорочення споживання електроенергії, Neste також робить цей відповідальний та важливий для економіки Латвії крок”, - сказав голова правління SIA Neste Latvija  Армандс Бейзікіс.

Neste Latvia пропонує переглянути звички споживання електроенергії і своїм клієнтам, рекомендуючи використовувати енергозберігаючі лампочки, від'єднувати від мережі пристрої, які не використовуються, тощо.