15 грудня, 2022, 10:21

Внаслідок пожежі на НПЗ в Ангарську Іркутської області загинули двоє людей, повідомляє російська служба DW.

Займання сталося на технологічній установці Ангарської нафтохімічної компанії (АНХК), яка входить в структуру “Роснефть”, близько 6 години ранку за місцевим часом (01.00 за київським часом) у четвер. 

Спочатку повідомлялося про чотирьох постраждалих, пізніше губернатор Іркутської області Ігор Кобзєв заявив, що внаслідок пожежі постраждали п'ятеро людей. "Уточнені дані від МОЗ щодо постраждалих. Один - у лікарні, ще чотири направлені на амбулаторне лікування. На території АНХК йде засідання комісії з надзвичайної ситуації. Крім того, у прилеглих будинках проведено обстеження. Пошкоджень не виявлено", - написав він у Telegram.

За даними російської МНС, пожежу на площі 2,5 тис. кв. м гасили понад 100 осіб та 25 одиниць техніки. На цей час вогонь загашено. АНХК є головним постачальником палива для Іркутської області, Бурятії та Забайкальського краю.

Це друга пожежа на цьому НПЗ за тиждень. Як повідомлялося, у минулі вихідні на одній з установок заводу АНХК виникла пожежа. За даними російських ЗМІ, горіла установка деасфальтизації гудрону.