Канадська нафтопереробна компанія Irving Oil, яка управляє крупною мережею АЗС у Канаді та США, представила зарядні станції для електромобілів під власним брендом Irving. Про це компанія повідомила на своєму сайті.  

Два зарядні пристрої ChargePoint CPE 250 під брендом Irving знаходяться на АЗС Irving Oil/Rusty Lantern Market у Провіденсі (штат Род-Айленд, США), на півночі від Нью-Йорка. Пізніше цього року в Новій Англії (регіон з 6 американських штатів, що межує з Канадою) з’являться кілька додаткових зарядних станцій під брендом Irving, зазначили в компанії.

Кожен порт має потужність 62,5 кВт, а загальна потужність станції - 125 кВт. Платити за послуги зарядки клієнти можуть за допомогою застосунку або картки ChargePoint. Зарядні пристрої під брендом Irving відкрилися за підтримки Rhode Island Energy та Управління енергетичних ресурсів Род-Айленда.

Завдяки партнерству з Tesla, NB Power, Newfoundland Hydro та іншими операторами зарядок мережа АЗС Irving має понад 70 зарядних станцій для електромобілів на АЗС Канаді та 54 у Новій Англії (США).

Irving Oil є приватною міжнародною енергетичною компанією, управляє найбільшим нафтопереробним заводом Канади в Сент-Джоні. Вона керує також мережею з понад 1 тис. АЗС.