15 липня, 2022, 12:15

Військово-Медичний Клінічний Центр Північного Регіону (Харківський військовий шпиталь) отримав хірургічне обладнання на суму понад 150 тис. євро від мережі АЗС KLO, повідомили в прес-службі компанії.

«Передані нами, разом з благодійним фондом Ukrainehilfe Salchendorf, мікроголкотримачі є особливо делікатними інструментами. Тримачі мікроголок підпружинені та спеціально збалансовані. Це дозволяє хірургу безпечно поводитися під час операції. Ми щиро сподіваємося, що наша посильна допомога допоможе лікарям у їх нелегкій справі та врятує життя» - йдеться в прес-релізі.


Військово-медичний Клінічний Центр Північного Регіону має більш ніж 140-річну історію. Він «пройшов» Першу світову війну, Велику Вітчизняну та, гадаємо, ніхто й припустити не міг, що наступною війною зі злом буде порятунок нас, українців, від нападу сусіда-терориста.

З перших днів бойових дій вони рятували бійців та мирних жителів, не шкодуючи себе. Оперували по кілька діб без сну. Наша подяка медикам, які в такий жахливий для нашої країни час, ризикують життям заради порятунку людей, не знає кордонів.

Нагадаємо, мережі АЗС, що працюють в Україні з перших днів військової агресії надають пальне для ЗСУ та медичних установ, передають медичне обладнання, приміщення для перебування переселенців.


 

Джерело: KLO