З перших днів війни мережа АЗК «БРСМ-Нафта» виділила 335 000 л пального для заправки транспорту ЗСУ, ДСНС, швидкої допомоги, поліції та ТРО, повідомили в компанії.

«Ми безперебійно забезпечуємо наші супермаркети молочними продуктами, свіжим хлібом, макаронами та крупами; наші водії бензовозів без зупинки розвозять пальне на АЗК, на які можуть доїхати; менеджмент мережі АЗК БРСМ - допомагає готувати їжу військовим, розвозить гуманітарну допомогу, медикаменти та необхідні речі постраждалим», - кажуть в «БРСМ-Нафта».

«Зараз кожен наш працівник на своєму місці виступає захисником і справжнім воїном. Ми усвідомлюємо, що тилове забезпечення вкрай необхідне для визволення країни. Тому збираємо та відвозимо гуманітарну допомогу на наших вантажівках, які раніше використовували для доставки вина на «АЗК», - зазначив Олександр Мельничук, директор департаменту стратегічного маркетингу мережі АЗК «БРСМ-Нафта».

В компанії розповіли про свою діяльність під час війни:

⁃ Запущено цілодобову роботу кількох АЗК «БРСМ-Нафта», що знаходяться на маршрутах «зелених коридорів». Колони транспортів евакуйованих мешканців безкоштовно заправляли пальним, а постраждалих людей забезпечили продуктами та їжею.

⁃ Переформатовано відділ зовнішньої реклами мережі АЗК «БРСМ-Нафта» на цех з виробництва протитанкового оборонного та побутово-необхідного обладнання для потреб військових. Виготовляються спеціалізовані підземні «буржуйки з прозорим димом», мобільні кухонні плити для приготування їжі та плити для бронижилетів. Силами наших працівників налагоджено освітлення деяких блок-постів, зроблено банери та навігаційні знаки.

⁃ На заправках БРСМ у Дніпрі, Кам’янці, Сколе створено повноцінні комфортні хостели для прийому біженців. Тут людей забезпечують продуктами, готовою їжею, надають затишні кімнати відпочинку, щоб люди почувалися безпечно і затишно.

Крім того, команда фахівців мережі АЗК «БРСМ-Нафта» створила проект негайної реконструкції заправок, що постраждали під час війни. Сьогодні вже ведуться активні роботи у Василькові. На черзі Бузова, Мила, Чернігів, Суми, Васильків, Харків, Дніпро.

«Ми працюємо над повноцінним відновлення нашої мережі після війни. Впевнений, завдяки професіоналізму нашого персоналу ми зможемо швидко відбудуватися, якими б не були збитки», - сказав операційний директор компанії Василь Бікус.

«Дорогі партнер і клієнти! Основною цінністю для нас були і є люди. Завдяки вам і разом з вами, нам вдалося не зупинити діяльність мережі навіть в умовах воєнного часу. Попереду багато роботи, але разом ми обов’язково впораємося», - зазначається в зверненні компанії.

Усю актуальну інформаціюпро роботу мережі можна знайти у додатку BRSM Plus: адреси працюючих АЗК; інформацію щодо наявності пального на конкретному АЗК; ціни на кожен вид пального на даний момент; маршрут на АЗК; додаткові сервіси на АЗК. Завантажити застосунок можна у App Store та Play Market.