Група «Нафтогаз» реалізувала чергові два соціальні проєкти у Полтавській області у співпраці з Комишнянською громадою. Про це повідомляється на сторінці Нафтогаз Сталий Розвиток у соцмережах.

Для Попівського старостату придбали трактор із роторною косаркою та причепом. Ця техніка допоможе покращувати благоустрій територій старостинського округу.

 «Ми звернулися до Укргазвидобування з проханням допомогти придбати трактор для комунальних потреб. Нас підтримали і це, до речі, не вперше. Дуже дякуємо та сподіваємося на подальшу спільну роботу задля покращення життя в селах нашої громади, — зазначила Любов Демидко, староста с. Попівка.

Для Комишнянського ліцею компанія закупила новий спортивний інвентар — м’ячі, канати, сітки, ключки, мати, обручі, а також нові меблі для роздягалень та спортивну форму для команд, які представлятимуть навчальний заклад на змаганнях.

«Дякуємо, що допомогли оновити спортивне спорядження. Завдяки цьому з’явилося багато можливостей для школярів і вчителів. Відтепер ми маємо все необхідне для якісного проведення уроків фізичної культури, для занять новими видами спорту та формування у наших вихованців практичних навичок за новими модулями шкільної програми», – зауважила Світлана Олексенко, директорка Комишнянського ліцею.