2 листопада, 2023, 11:19

Мережа WOG завершила реконструкцію та відкрила в с. Глибочиця на Житомирщині (автодорога «Київ-Чоп», км 127+990) АЗК, який є найбільшим в Україні. Про це НафтоРинку повідомили в пресслужбі компанії.

«Новий автозаправний комплекс відкрився 1 листопада. Перші гості вже мали можливість оцінити унікальний клієнтський простір, мікс діджитальних та офлайн-сервісів, цифрових помічників, а також перший в Україні фудхол, розташований на території АЗК», – йдеться у повідомленні.

В компанії зазначили. що об’єкт вже отримав відзнаку Національного реєстру рекордів України як найбільший АЗК за площею внутрішніх приміщень, що становить 1407, 82 м².

«Це перший АЗК в Україні, де створено унікальний фудхол з кількома закладами харчування, холодною й теплою вітринами. Каву можна приготувати самостійно на надсучасній кавомашині Franke. Їх тут 5, що дає можливість покращити якість обслуговування та розвести трафік», – розповіла Ірина Соколовська, директор дирекції громадського харчування та Інтерсіті. Вона зазначила, що на окремому кавовому острові WOG Barista кавові напої готують на професійних машинах. 

Проєкт будівництва автозаправного комплексу в с. Глибочиця стартував ще у 2021 році, а частина робіт була реалізована до 24 лютого 2022 року. 

На АЗК реалізовано розділення потоків на легковий транспорт та великогабаритний (фури та автобуси). Загалом одночасно можуть заправлятися 24 авто із двигунами внутрішнього згоряння.

На території автозаправного комплексу реалізований унікальний електрохаб для власників електрокарів. FLASH HUB розрахований на одночасну зарядку 14 електромобілів з найпоширенішими в Україні конекторами, а саме 8 швидкісних (DC) та 6 стандартних (AC). Загальна потужність конекторів на FLASH HUB – 727 кВт, що робить його одним з найпотужніших в Україні та одним з найбільших у Європі.

На території АЗК облаштовані кілька великих паркувальних зон – для легкових авто на понад 55 місць та для паркування великогабаритного транспорту - на більш ніж 40 паркомісць.

Коротко про особливості цієї АЗС:

 - 24 авто з двигунами внутрішнього згорання можуть заправлятись одночасно;

-  FLASH HUB для одночасної зарядки 14 електромобілів;

- кавовий острів WOG Barista: з професійним бариста, двома видами зерна, чотирма видами молока;

- 3 ресторани на території АЗК (il Molino, Сушия та Shawarma Point) та McDonald’s поруч;

- майже 100 посадкових місць у фудхолі та величезна тераса;

- дитячий ігровий куточок від «Равлик Боб» та майданчик на терасі.

Раніше повідомлялося, що постачальники засвітили новий комплекс WOG на Житомирській трасі.