16 жовтня, 2023, 14:30

Львівська компанія «Єврометал» показала дизайн нового комплексу WOG, будівництво якого триває вже декілька років та знаходиться на фінішу. Зокрема, компанія підкреслює інноваційність в дизайні АЗС використання сталі кортен.

«Інновації в дизайні АЗС! Наш останній проєкт перетворив звичайну автозаправку в справжній шедевр міжнародного дизайну. Перший (поки-що) АЗК із використанням сталі кортен знаходиться в м. Житомир на трасі Київ - Чоп (в сторону м. Житомира). У цьому проекті було використано 4 тонни гарячекатаної сталі COR-TEN B товщиною 8 мм», йдеться в дописі компанії в соцмережі.

На світлинах видно у дзеркальному виконання фрізу на новому об'єкті. Нагадаємо, в травні «Вест Петрол Маркет», оператор мережі АЗС WOG, шукала підрядника на комплексний ремонт операторної та навісу АЗК WOG «Камянка» в Черкаській обл.

За інформацією НафтоРинку, крім трасового комплексу за розробкою німецьких дизайнерів, WOG закінчує будівництво міського комплексу в новому форматі в Шевченківському районі Києва.