20 травня, 2024, 16:50

Губернатор Ростовської області Васілій Голубєв і засновник компанії «Промышленные проекты» Андрєй Чайка підписали угоду про співпрацю при створенні нового нафтопереробного заводу в російському Новочеркаську. Про це повідомляють росЗМІ.

Як пише DonNews, завод планують побудувати на території особливої економічної зони — в індустріальному парку Новочеркаська Ростовської області РФ. У місті з'явиться 100 нових робочих місць, а загальний обсяг інвестицій складе 4,8 млрд рублів. Відповідну угоду підписали на міжнародному економічному форумі «Росія — Ісламський світ: Kazanforum», що проходив у Казані.

Проєкт реалізовуватимуть у кілька етапів — до 2033 року. В будівництво першої черги до кінця 2027 року планується інвестувати 1,2 млрд рублів. Планова потужність заводу — близько 100 млн літрів на рік.

На території нового виробничого комплексу площею 10 гектарів планується розташувати виробничі цехи, науково-дослідний майданчик для лабораторних досліджень, складські та логістичні комплекси.

За словами Андрєя Чайки, підприємство випускатиме переважно мастильні матеріали, автохімію, охолоджувальні рідини для металургії та низку інших продуктів, пов'язаних із нафтопереробкою.

За інформацією росЗМІ, Андрєй Чайка — власник футбольного клубу «Чайка», торгового дому «Чайка» і компанії «ФаворитОйл», що займається продажами палива.