13 листопада, 2023, 11:10

На кожному АЗК UPG з листопада можна заправитися зимовим дизелем, повідомили НафтоРинку в компанії оператора. Для цього «Укрпалетсистем» заключила контракт та поставила до України дизпальне з Близького Сходу. НПЗ, що розташований в Кувейті, виробляє пальне якості Євро-5, і, спеціально для європейських споживачів – зимове ДП, яке забезпечує відмінну роботу двигуна авто навіть при -21°C.

Відповідно до висновку випробувальної лабораторії, один із найважливіших показників – цетанове число становить 52 одиниці. Про «чистоту» продукту говорить й низький відсоток сірки – 3.5 мг/кг при допустимій нормі 10 мг/кг. Вміст інших компонентів – мінімальний, що також позитивно впливає на якість роботи двигуна. Вартість зимового дизпального станом на 13 листопада – 53,9 грн/л.

«Пальне з Близького Сходу імпортуємо вже кілька місяців. Цей напрямок ми відкрили влітку та були унікальними на ринку. Зараз нарощуємо поставки, адже задоволені якістю нафтопродуктів та прагнемо пропонувати нашим клієнтам лише найкраще», – розповіла маркетинг-директорка Надія Гануліч-Манукян.

Крім того національний оператор анонсує арктичний дизель, стійкий до наднизьких температур.

Нагадаємо, «Укрпалетсистем» в липні-серпні 2023 р. отримала першу партію дизпального з ультранизьким вмістом сірки (2-3 мг/кг). Ресурс було вироблено на НПЗ Mina Abdullah (MAB), що розташований в Кувейті.

В жовтні в мережі АЗК UPG до продажу поступило сезонне дизпальне з Оману (до мінус 17 оС).