23 жовтня, 2023, 10:00

ПП «Укрпалетсистем» одна з перших забезпечила сезонним EURO DIESEL для низких температур власну мережу АЗК UPG, повідомили в компанії. «Перша партія пального, яке компанія імпортувала з Близького Сходу, вже доступна автолюбителям на автозаправних комплексах мережі», йдеться в повідомлені. Дизпальне виготовлене на НПЗ найбільшої нафтогазової компанії Оману - OQ Group.
Нове дизпальне забезпечує безперебійну роботу двигуна авто під час зниження температури повітря до мінус 17°C. У компанії повідомили, що привезли ДП стандарту Євро-5, який має зразкові якісні характеристики. Передусім, йдеться про цетанове число — у сезонному EURO DIESEL від UPG цей показник вище позначки 56 (залежно від партії). Також у продукті відзначається низький вміст сірки – 3,6.

 «Перші прохолодні ранки відчутно бадьорять, тож, щоб наші клієнти не мали клопотів зі своїми авто, розпочинаємо продаж сезонно EURO DIESEL. Дбаємо, щоб кожен український водій почувався готовим до зими і завжди вирушав в дорогу впевнено.

Пальне, яке сьогодні надійшло в продаж, відповідає високим технічним характеристикам. Переваги очевидні. Заправляючись якісним сезонним дизелем, ви піклуєтеся про своє авто, адже оберігаєте його паливну систему. Забезпечуєте стабільну та безпечну експлуатацію двигуна взимку, піклуєтеся про екологію. Продовжуємо працювати, нарощуючи поставки», — прокоментувала маркетинг-директорка мережі Надія Гануліч-Манукян.

В компанії також запевнили, в безперебійності поставок завдяки власної логістичної інфраструктурі: терміналу у Європі для зберігання та перевалки нафтопродуктів, а також наявному автопарку бензовозів, який сьогодні є найбільшим в країні. «Усе це позитивно впливає і на формування цін для кінцевого споживача — цінова політика UPG залишається стабільною — цифри на стелах АЗК мережі традиційно є одними з найлояльних на ринку. Це чудова можливість заощадити, разом з тим, наповнюючи бак авто пальним гарної якості», говорять в компанії.

Крім того мережа також анонсує поставки зимового дизелю та «Арктики», які найкраще використовувати у максимально холодні періоди зими.

Довідка НафтоРинку:

OQ Group, до об'єднання у 2019 р. відома як Oman Oil та  Oman Refinery&Petro Chemicals (ORPIC), є найбільшою нафтогазовою компанією Оману. Глобальна інтегрована енергетична група, за перше півріччя 2023 року отримала чистий прибуток у розмірі $1,1 млрд, загальні активи групи оцінюються у $31,2 млрд. Видобуток нафти в першій половині 2023 р. становив 222 тис. бар/доба. Компанія має два НПЗ в Маскаті та Сохарі на березі Оманської затоки. У дивізіоні нафтопереробки та нафтохімії OQ повідомляє про середнє виробництво на НПЗ на рівні 302 тис. бар/доба в першій половині 2023 року. Крім того, група виробила 595 тис. тонн полімерів, приблизно 497 тис. тонн метанолу, 1, 016 млн тонн ароматичних речовин та 167 тис. тонн скрапленого газу.