ТОВ «Люксонн» стягує через суд з ТОВ «Татнєфть-АЗС-Україна» 324 тис. грн заборгованості. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

ТОВ  «Люксонн» (власник та директор – Олександр Корольов) у серпні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «Татнєфть-АЗС-Україна» (власник – ПАТ «ТАТНЄФТЬ» імені В. Д. Шашина; директор – Рафаель Гайнутдінов) про стягнення 324 тис. грн заборгованості, з яких: 297,5 тис. грн боргу за договором поставки пального, 26,4 тис. грн збитків.

Дослідивши матеріали даної позовної заяви суд встановив, що позовну заяву подано з додержанням вимог процесуального законодавства. Відтак ухвалою Господарського суду Полтавської області від 22.08.2023 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін (без проведення судового засідання).

Це вже не перший випадок, коли з «Татнєфть-АЗС-Україна» в суді стягують борги за договорами про продаж нафтопродуктів. Нагадаємо, «Миргородтеплоенерго» стягнуло з «Татнєфть-АЗС-Україна» майже 900 тис. грн боргу, компанія «Полтавське ХПП» – 82,9 тис. грн боргу, а ПРАТ «ПОЛТАВСЬКЕ ХПП» – 82,9 тис. грн.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.