Німецька транспортна компанія REVG Rhein-Erft 2 червня представила в місті Керпен (Північний Рейн-Вестфалія) партію нових гібридних автобусів на водневих паливних елементах, які постачає компанія Messer. Про це повідомляє видання FCW.

REVG Rhein-Erft автобуси на водню

До кінця червня 2025 року 26 водневих автобусів замінять своїх попередників зі звичайними дизельними двигунами в регіоні Північний Рейн-Вестфалія. Автобуси пропонують запас ходу до 350 км на одному баку. Технологію заправки та необхідний водень для заправки автобусів постачає компанія Messer.

«З початку пробної експлуатації у листопаді 2024 року автопарк поступово розширився з двох до 26 автобусів. Було проведено понад 400 заправок, у яких було заправлено приблизно шість тонн водню. На сьогоднішній день завдяки експлуатації нових гібридних автобусів на паливних елементах та заправці інших транспортних засобів від компаній-партнерів REVG вже вдалося скоротити викиди близько 65 тонн парникових газів», – поділився Андреас Нокі, спеціаліст з проєктів заправних станцій H2 у Messer.

Про компанію Messer

З 2011 року Messer постачає технології та водень для одного з найбільших парків водневих електробусів у США. У місті Юліх (Північний Рейн-Вестфалія) компанія разом із округом Дюрен будує завод із виробництва зеленого водню. Потужність установки становитиме 10 мегаватів, з можливістю виробляти до 180 кілограмів водню на годину — це один із найбільших таких об’єктів у Німеччині. У сусідній Бельгії Messer є партнером проєкту Hyoffwind у Зебрюгге, що передбачає будівництво водневої електролізної установки потужністю 25 мегаватів.

Нагадаємо, що НафтоРинок у своєму репортажі вже помічав популярність водню під час виставки IAA-24 в Ганновері.

 

Джерело: FCW