Група Нафтогаз у І кварталі 2026 року сплатила 21,7 млрд грн податків, що приблизно на 1,5 млрд грн менше, ніж торік.
Подробиці
У січні–березні 2026 року Група Нафтогаз сплатила до бюджетів усіх рівнів 21,739 млрд грн податків, повідомила пресслужба компанії. Із цієї суми 19,7 млрд грн надійшли до державного бюджету, ще понад 2 млн грн — до місцевих.
«Це наш внесок у стійкість країни, передусім у фінансування потреб оборони. Попри масштабні руйнування та постійні російські атаки на нафтогазову та енергетичну інфраструктуру Нафтогаз залишається надійним платником податків до державного бюджету», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
Нагадаємо, за підсумками січня-червня 2025 року Група Нафтогаз сплатила 23,2 млрд грн податків. Це означає, що у І кварталі 2026 року Група зменшила сплату податків приблизно на 1,5 млрд грн (або на 6%) порівняно з тим самим відрізком минулого року.
Група Нафтогаз є одним із найбільших платників податків в Україні.




