АРМА повинно повенути «Нафтогаз Ойл Трейдингу» десятки мільйони інвестицій в мережу U.GO. Про видатки «Нафтогаз Ойл Трейдингу» (НОТ), що входить до групи «Нафтогаз», які було спрямовано на відновлення роботи мережі АЗС «Глуско», йдеться в листі голови правління «Нафтогазу» Олексія Чернишова до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. 

Зокрема, для відновлення експлуатації енергетичних активів підприємств групи «Глуско Україна» НОТ витратив: 

- 58 млн грн для придбання нафтопродуктів для запуску мережі на першому етапі; 

- понад 180 млн грн для придбання пального з метою забезпечення діяльності мережі АЗС U.GO (станом на поточний момент); 

- понад 33,5 млн грн сума загальних витрат управителя на ребрендинг мережі АЗС, забезпечення ІТ-інфраструктури, маркетингові заходи; 

- понад 7 млн грн – витрати, пов’язані з погашенням критичної заборгованості підприємств Групи «Глуско Україна», які були необхідні для відновлення їх господарської діяльності.

Нагадаємо, в «Нафтогаз Ойл Трейдингу» вважають, що ефективно та прозоро управляли мережею АЗС Glusco, а дії АРМА щодо припинення договорів на управління заправками називають неправомірними.

Нагадаємо також, «Нафтогаз Ойл Трейдинг» повідомила, що з серпня 2022 року і до липня 2023 року сплатила 289 млн грн обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів від управління мережею АЗС U.GO. 

Вчора в АРМА пройшли обшуки СБУ по справі арештованого аміаку.