27 лютого, 2024, 11:00

Початок російської збройної агресії проти України суттєво вплинув на хід розвитку паливного ритейлу. З 24 лютого 2022 р. на території України до відповідних органів було подано 38 заявок на реконструкцію АЗС, з них 12 у 2022 р. та 26 – у 2023-2024 рр. Про це свідчать дані з Єдиного реєстру оцінки впливу на довкілля, проаналізовані НафтоРинком.

Найбільшу кількість станцій реконструювали на Волині (7 АЗС). Слідом йдуть Чернівецька (6 АЗС) та Львівська (5 АЗС) області. Також чотири проєкти опубліковано без вказання місця проведення (два з них належать АТ «Укргазвидобування»).

Найбільшу кількість реконструкцій зареєстрували OKKO – п’ять, а також BVS, Stels та EGO (ТОВ «Волинська Нафтова Група») – кожна по три проєкти.


Зазначимо, що дана статистика охоплює не всі інфраструктурні проєкти, що фактично відбулися протягом зазначеного часу: офіційне оформлення деяких з них датується або більш раннім періодом, або, як це часто трапляється – по факту робіт.

Нагадаємо, раніше НафтоРинок дослідив, яку кількість АЗС побудовано з початку повномасштабного російського воєнного вторгнення.

Джерело: НафтоРинок