30 травня, 2023, 09:10

Компанія «Вест Петрол Маркет», оператор мережі АЗС WOG, в травні провела тендер на комплексний ремонт операторної та навісу АЗК WOG «Камянка» (Черкаська обл.).

За даними тендеру, оновлення має відбутись майже всіх частин АЗС: внутрішні роботи в приміщені операторської та магазину з туалетом, встановлення нової стели (в новому форматі, як на АЗК на Севастопольській пл. в Києві), заміна логотипів на АЗС та встановлення дзеркального фрізу.

Планується, що підрядник виконає роботи в червні-серпні 2023 р. Умови оплати: 70% авансу без відтермінування, 30% протягом 20 днів після підписання актів. Оголошена очікувана вартість робіт 10,5 млн грн.

За результатами тендеру переможцем стала фірма «Будівельна компанія „Креаторбуд“» (засновник та директор Роман Мощенко). «БК „Креаторбуд“» раніше вже була переможцем на WOG, до прикладу, на станції в м. Тячів (Закарпатська обл.) закінчує благоустрій території.

Учасники тендеру реконструкції АЗС WOG:

Підрядник-претендент

Пропозиція вартості робіт, млн грн

ТОВ «Будівельна компанія „Креаторбуд“»

9,463

ТОВ «СТУДІЯ РЕКЛАМИ ЛТД»

9,639

ТОВ «КРАМЕЛІТБУД»

9,659

ТОВ «БАСПРО»

9,790

ТОВ «КОМПАНІЯ „МОНОЛІТ СОЮЗ“»

9,892

ТОВ «УКРМАКОБУД»

10,000

 

Як повідомив НафтоРинку власник компанії, раніше  «БК „Креаторбуд“»  виконувала підряди для «БРСМ-Нафта» в Дніпрі, Черкасах та Нікополі.