23 вересня, 2022, 14:20

WOG, «Укрзалізниця» та БФ «Твоя опора» зібрали кошти на коштовні препарати для лікарень у прифронтових областях в рамках соціальної ініціативи «Твори добро»

Про це повідомляє прес-служба компанії

«Разом з Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia, Твоя опора та кожним пасажиром ми дійшли до мети та зібрали необхідну суму для порятунку дітей, що постраждали внаслідок війни. Соціальна ініціатива «Твори добро» тривала 3,5 місяці в потягах Інтерсіті. Достатньо було купити горнятко гарячого напою, 2 грн з якого йшли на благодійність. Ми дякуємо, кожному, хто долучився і вкотре довів — маленької допомоги не буває. Тепер ці з першого погляду невеликі внески перетворились на порятунок для дітей. Зібрані кошти «Твоя опора» спрямувала на закупівлю лікарських засобів Біовен Моно, Дифлюкан, Пантопразол, Альбувен та Аміновен для  двох дитячих лікарень в Дніпрі та Запоріжжі, що приймають на лікування дітей, котрі постраждали від воєнних дій в Україні» – говориться в повідомлені компанії.

Нагадаємо, на початку вересня SOCAR Energy Ukraine розпочала збір коштів на медичні набори для школярів в рамках ініціативи «Аптечка для школярів».