23 серпня, 2023, 17:45

Працівниками ГУ ДПС у Волинській області проведено перевірку місця фактичного провадження діяльності, що знаходиться за адресою: вул. Єршова, 1, м. Луцьк, де здійснює свою господарську діяльність ТОВ «ВОГ РЕСУРС» (власники – Сергій Лагур та Світлана Івахів; директор – Тарас Гриненко). Перевіркою встановлено факт зберігання нафтопродуктів без ліцензії на право зберігання пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

На підставі вказаного контролюючим органом прийнято ППР, якими до Товариства застосовано штрафні санкції у загальному розмірі 1 млн грн. Не погодившись із зазначеним, ТОВ «ВОГ РЕСУРС» звернулось до суду з позовом до ГУ ДПС у Івано-Франківській області, ГУ ДПС у Волинській області, ГУ ДПС у Закарпатській області про визнання протиправними дій та скасування рішень.

Позивач наголошував, що наказ на підставі якого проводилась перевірка не відповідає вимогам законодавства та є таким, що оформлений з істотними процесуальними порушеннями, а саме не містить фактичних даних про отриману податковим органом інформацію, що б свідчила про конкретні порушення вимог законодавства у сфері обліку виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального.

Проаналізувавши матеріали справи, суд дійшов висновку про часткове задоволення позовних вимог. Так, рішенням Волинського окружного адміністративного суду від 04.07.2023 визнано протиправними та скасовано спірне рішення; в задоволенні решти позовних вимог відмовлено. Крім того, за рахунок бюджетних асигнувань ДПС стягнуто судові витрати по сплаті судового збору в розмірі 26,8 тис. грн.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.