24 травня, 2022, 22:03

Екс-комерційний директор закупівель нафтопродуктів компанії WOG Владислав Войтенко сьогодні почав оформлення документів на менеджера з перспективою посади першого заступника генерального директора ПАТ «Укртранснафта», повідомили джерела на ринку.

Раніше посаду першого заступника займав Андрій Пасішник, який вчора написав заяву на звільнення за власним бажанням. Нагадаємо, 23 травня Уряд призначив генеральним директором ПАТ «Укртранснафта» Володимира Цепендру, звільнивши Миколу Гавриленко, який очолював компанію шість років.

Владислав Войтенко починав свою кар'єру в закупівлях компанії «Торгово-Фінансової Компанії «Укрнефтеторгсервіс» (група «Вікойл»), де Гавриленко був гендиректором, нетривалий час працював в «Галнафтогазі» і з 2010 року перейшов в «Континіум». У WOG Войтенко займався закупівлями світлих нафтопродуктів, а після відходу Андрія Корольчука в 2016 році - закупівлею скрапленого газу разом зі Світланою Грозною.

Войтенко залишив WOG у 2017 р.,  потім разом з екс-колегою Денисом Кудіним отримував освіту Executive MBA в Лондоні та займався власними проектами.

У 2019-2020 рр. разом з Ігорем Рубаном були членами наглядової ради ПАТ «Одеський припортовий завод». У квітні 2021 року наказом голови ФДМУ Войтенко був призначений першим заступником голови правління АТ «Об'єднана Гірничо-Хімічна Компанія», де займався питаннями видобутку титану.