«Укртранснафта» передала військовим автомобіль та прилади нічного бачення, повідомила компанія на своїй сторінці у FaceBook.

«У серпні ми передали нашим мобілізованим колегам пікап, про який вони просили для свого підрозділу», – йдеться у дописі компанії. 

В «Укртранснафті» розповіли, що збирали кошти на цю автівку серед працівників. Ретельний техогляд машини також зробили працівники компанії з Кременчука. Авто пофарбували, заправили до повного, а також «доукомплектували» приладом нічного бачення. «Вже зараз бойовий пікап несе службу на Донеччині, допомагаючи нашому війську продовжувати наступ», – зазначили в компанії.

Крім того, цього місяця «Укртранснафта» передала 30 приладів нічного бачення воєнізованому підрозділу поліції – об’єднаній штурмовій бригаді «Лють».

Серед основних завдань підрозділу «Лють» – відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

«Перетворювати свою лють на зброю — один з найефективніших способів боротьби з ворогом. Раді долучитись до підсилення наших захисників, які виконують такі важливі для кожного з нас завдання. Ми продовжуємо сумлінно працювати та стараємось відгукуватись на усі запити від військових», – зазначив генеральний директор «Укртранснафти» Володимир Цепенда.