21 листопада, 2023, 10:20

«Укрнафта» інтенсифікує буріння нафтових свердловин на заході України. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook. 

«Одночасно три бурові верстати працюють над зведенням свердловин на Заході України. Інтенсифікуємо роботи, щоб збільшити темп розробки родовища», – йдеться у повідомленні.

В компанії розповіли, що один з верстатів належить їй. «Команда вже закінчила першу свердловину і почала бурити другу», – зазначили в «Укрнафті». 

Інші дві бурові установки – партнерські. «Одна свердловина вже пробурена та ще дві будуються. Використання трьох верстатів одночасно для розбурювання одного родовища дозволить отримати 10 нових свердловин у короткий проміжок часу (5 – в цьому році і ще 5 – в наступному) – фактично подвоїти фонд свердловин родовища та, відповідно, збільшити видобуток», – зазначили в компанії, додавши, що, коли буріння закінчиться, почнеться промислова експлуатація нових свердловин.

Раніше повідомлялось, що «Укрнафта» з випередженням графіку – на 17 днів раніше – розпочала буріння нової свердловини на Сумщині.