14 серпня, 2023, 09:20

Мережа АЗС WOG купує реагент AdBlue для продажів на розлив через роздавальні колонки в українських виробників Сhemical Elements Ukraine та «КроссХім Київ», розповіли НафтоРинку в компанії. 

«На АЗК WOG ви можете придбати речовину AdBlue наливом у спеціально встановлених модулях, або знайти у каністрах на поличках WOG MARKET», – зазначала компанія у дописі на FaceBook.

Як розповіли в WOG НафтоРинку, компанія купує реагент у двох вітчизняних виробників – черкаської  Сhemical Elements та «КроссХім Київ» з заводом у Київській області, яка входить до міжнародної групи CrossChem.

Обидві компанії мають ліцензії на виробництво реагента від німецької асоціації VDA, яка володіє правами на торговельну марку AdBlue. 

Загалом ліцензії VDA на виробництво AdBlue вже мають шість українських компаній: черкаська Chemical Elements, Crosschem Kiev з потужностями у Київській області, дві львівські фірми – NOXChem та TIZ-Karbogaz, черкаський «Азот» (входить в групу OSTCHEM), а також AZMOL-BP, чий завод у Бердянську опинився в окупації.

Як повідомляв раніше НафтоРинок, у травні імпорт AdBlue до України зріс майже вдвічі. Більш докладно про український ринок AdBlue можна прочитати у випусках НафтоРинку Monthly Fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.