5 жовтня, 2022, 12:45

Група ORLEN розпочала процес ребрендингу та інтеграції АЗС LOTOS у свою мережу. У рамках злиття двох компаній мережа ORLEN Group у Польщі розшириться до понад 1900 станцій і майже до 1300 об’єктів на закордонних ринках. Під брендом ORLEN вже працює 7 модернізованих АЗС LOTOS, у тому числі в Рибніку, Коніні та Туреку, повідомляється на сайті польської компанії.

“Завдяки злиттю з Grupa LOTOS ми не лише входимо до групи найбільших мереж в Угорщині та Словаччині, а й зміцнюємо свої позиції на польському ринку. Відповідно до стратегії розвитку, до 2030 року ми хочемо створити в регіоні найсучаснішу мережу з 3,5 тис. АЗС і суттєво збільшити непаливні продажі. Майже 100 станцій LOTOS, які ми включимо до нашої мережі до січня наступного року, будуть модернізовані відповідно до наших найвищих стандартів, щоб повністю відповідати очікуванням клієнтів”, - говорить президент правління PKN ORLEN Даніель Обайтек.

На ребрендованих станціях вже працює програма лояльності VITAY. Пропозиція супутніх товарів в підсумку включатиме асортимент, типовий для станцій ORLEN з форматом харчування StopCafe.

ORLEN зміцнює свої позиції в Центральній та Східній Європі. У рамках коригувальних заходів, пов’язаних зі злиттям з Grupa LOTOS, ORLEN Group купує 144 АЗС у MOL в Угорщині та 41 АЗС у Словаччині. З часом усі станції, передані MOL, будуть перейменовані та працюватимуть під брендом ORLEN.

До 2030 року ORLEN Group володітиме мережами АЗС щонайменше на 6 ринках Центральної та Східної Європи, маючи в управлінні загалом 3500 станцій під брендом ORLEN. Частка закордонних АЗС в мережі ORLEN збільшиться з 37% до 45%.