23 березня, 2023, 10:20

OKKO закінчує збирати гроші на закупівлю 25 ШАРКів і разом з фондом «Повернись живим» вже передала ЗСУ перший дрон, повідомила компанія на своїй сторінці у FaceBook.   

“Так, ми з вами ще в процесі і дотискаємо фінальні три ШАРКи, та вже на днях з Повернись живим  передали перший комплекс ЗСУ”, – зазначається в дописі компанії. В OKKO додали, що “робота кипить” і решту комплексів вже найближчим часом передадуть військовим.

“Ми дякуємо кожному, хто приєднався до нашої ініціативи і допомагає підсилювати армію. Вдячні за кожен заправлений вами літр Pulls’а помсти, за кожну куплену пару шкарпетосів, яку ми створили у співпраці з Dodo Socks , за кожне худі та донат на рахунок фонду charity.okko.ua”, – зазначили в компанії. 

На цьому тижні в OKKO повідомляли, що вже зібрали понад 286,4 млн грн, яких вистачить на придбання 22 розвідувальних безпілотних комплексів Shark. Загалом у рамках цієї ініціативи, яка стартувала 1 листопада 2022 року, заплановано придбати 25 таких комплексів для ЗСУ, на що потрібно 325 млн грн. 

В OKKO також повідомили, що компанія разом з фондом «Повернись живим» вже працює над новим проєктом допомоги військовим.