Після падіння світових цін на нафту уряд Індії знизив спеціальний податок на видобуток сирої нафти в країні з 10,5 тис. рупій/т до 8 тис. рупій/т, повідомляє Reuters, посилаючись на заяву індійського уряду. Індія також скасувала експортне мито на авіапальне та знизила ставку експортного мита на дизпальне до 5 рупій/л. Ці зміни набули чинності одразу після опублікування.

Влітку Індія несподівано запровадила податок на сиру нафту внутрішнього виробництва, а також ввели мита на експорт нафтопродуктів. Уряд стягуватиме податок у розмірі 6 рупій/л ($0,076/л) на експорт бензину та реактивного палива, а також 13 рупій/л ($0,16/л) на експорт дизельного пального, повідомило міністерство фінансів 1 липня. Деякі нафтопереробні підприємства зменшують поставки пального на внутрішній ринок, оскільки отримують більше прибутку від експорту, додали в міністерстві. 

Як повідомляв НР, в серпні Індія підвищила податки на експорт авіаційного палива з нуля до 2 рупій за літр і дизпального з 5 рупій до 7 рупій за літр. Податок на сиру нафту внутрішнього виробництва було знижено з 17,75 тис. рупій за тонну до 13 тис. рупій за тонну.