11 серпня, 2022, 10:05

Про розвиток роздрібних точок продажу дизпального та скрапленого газу в західних областях України стало відомо з місцевих телеграм каналів та підтвердив директор мережі GTS Ян Гуцу. Так, паблік «Типовий Львів» повідомив про початок роботи трьох АЗС: дві в місті та одну в області.  

Наразі мережа нараховує вісім роздрібних точок різних форматів, включаючи багатопаливні, формат ДП та LPG, і тільки реалізація дизпального у п’яти регіонах: Тернопільська, Львівська, Черновецька, Житомирська та Хмельницька області. Більшість точок співпадає за адресами, де раніше працювала мережа QPS, яку поглинула GTS.

За словами Гуцу, встановлено нове обладнання – ємності київського заводу та ТРК «Шельф». «З понеділка запустили платіжну систему паливних карт, в планах з вересня впровадити систему лояльності та мобільний застосунок», - ділиться планами директор мережі, який за місяць хоче управляти вже 17 АЗС. 

Пальне у роздріб з власного імпорту: мережа є частиною компанії «Продагротрейд», що імпортує пальне з Румунії, Болгарії та Молдови.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що обладнання QPS переїхало до Київщини за державні кошти - 40 млн грн.