9 серпня, 2022, 09:05

Про міграцію модульних АЗС QPS до Київської області розповіла на своїй сторінці в соцмережі нардеп «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк. «18 травня я звернулася до Національна Асоціація паливного рітейлу (НАПР) з проханням встановити 10 модульних точок реалізації пального у Іванківській, Поліській, Бородянській, Пісківській, Димерській територіальних громадах і до колишньої міністерки соціальної політики Marina Lazebna з проханням профінансувати встановлення цих модульних заправок», - написала вона.

За словами депутатки, комісія з питань розподілу коштів для надання допомоги в умовах воєнного стану, утворена Мінсоцполітики, ухвалила рішення щодо розподілу 40 млн грн Національній асоціації паливного рітейлу для придбання модульних/контейнерних автозаправних станцій нафтопродуктів для забезпечення паливом деокупованих територій Київської області.

«Сьогодні ми вже можемо похвалитись першими результатами реалізації цього проекту.

Завдяки встановленим модульним заправкам на наш округ вдалося поставити майже 89 тон пального:

  • у Пісківську ТГ - 35100 л дизельного палива,
  • у Поліську ТГ - 26900 л дизельного палива,
  • у Іванківську ТГ - 26900 л дизельного палива.

Впевнена, що говорити про те, наскільки це пальне необхідне громадам, комунальним службам, електрикам, прибиральникам, немає потреби», - додала Василевська-Смаглюк. Як раніше повідомляв НафтоРинок, перші модульні АЗС з Тернопільщини та Одеси на Київщині з’явились у березні. НАПР не повідомляла про те що «забезпечення малоформатними АЗС деокуповані міста Київщини» відбувались за 40 млн грн Мінсоцполітики. Пізніше бочки, які раніше працювали під брендом QPS з’явились в інших містах Київської обл., а п’ять модулів відправлено до Харкова.

«Щиро тішуся з цієї спільної роботи державної влади та приватного бізнесу над відбудовою нашої країни», - резюмує пост в фейсбуці нардеп.

Нагадаємо, нардеп Ольга Василевська-Смаглюк у 2019 р. лобіювала збільшення акцизу на скраплений газ.