На АЗС по всій Новій Зеландії 29 лютого протягом 10 годин не працювали термінали для оплати картками через збій у системі, яка «забула», що цей рік — високосний. Про це пише новозеландське видання NZ Herald.

Мережі заправок Allied Petroleum, Gull, Z, Waitomo та інші учора повідомили про проблеми з оплатою товарів банківськими картками через збій у програмному забезпеченні, який, за їхніми словами, був викликаний тим, що їхні системи не були запрограмовані на роботу з датою 29 лютого.

На заправках BP виникли проблеми із платіжними терміналами, які знаходяться на ПРК, що змусило компанію вибачитися за завдані незручності. 

Представник компанії Gull Джуліан Лейс заявив, що збій у високосному році вплинув на роботу терміналів всіх паливних мереж. Він додав, що провайдером є компанія Invenco payment solutions.

Генеральний директор Invenco Group Ltd Джон Скотт підтвердив, що збій стався через те, що цей рік — високосний, але проблему виправили увечері 29 лютого. 

Прес-секретар мережа АЗС Z Energy підтвердила, що їхні системи запрацювали учора приблизно о 19:00. 

Виконавчий директор мережі Waitomo Саймон Пархем заявив, що поки немає чіткого підтвердження, чи був високосний рік першопричиною, і вони чекають на повний звіт про інцидент від постачальника програмного забезпечення.