На декількох АЗК «БРСМ-Нафта» до продажу з’явився хліб власного виробництва, який печуть прямо на станції. Пілотний проєкт стартував кілька тижнів тому на шести АЗК, де встановлено піч для випікання піци та інших хлібо-булочних виробів. Вартість хліба - 34,99 грн.

За словами директора торгового департаменту БРСМ Андрія Заболотного, позитивний результат експерименту дає перспективу запустити випічку хліба на більше ніж 50 АЗК мережі, де вже в асортименті є фірмова піца власного виробництва. «Економіку проєкта ми вбачаємо зокрема в технології заготовки тіста – основи піци. До того ж клієнти починають звикати до наявності свіжого хліба на АЗС, який ми випікаємо малими партіями декілька разів на день», - каже керівник.

Крім того в магазинах на АЗК оновлено асортимент сирів ТМ «ВИСЬ» та GoodMilk. Для клієнтів БРСМ та всіх бажаючих запроваджено «Освіжаючі літні знижки» - до 40%.

Нагадаємо, в лютому 2023 р. в мережі БРСМ-Нафта стартував продаж нових хот-догів власної рецептури, а в березні «Хот-дог бар».