4 жовтня, 2023, 16:35

Мережа «Елерон» відкрила дві нові АЗС на Закарпатті, випливає з повідомлень компанії на її сторінках у соцмережах.

Перша нова АЗС запрацювала у Великому Раковці Закарпатської області. «Відсьогодні придбати преміальне європейське пальне можна й тут  с. Великий Раковець, вул. Шевченка, 3/12, Хустський район, Закарпаття», – написала компанія на сторінці у FaceBook.

На станції можна придбати бензинА-95, ДП та скраплений газ. Також є супутні товари, зокрема кава, випічка та інші смаколики у дорогу, йдеться у дописі компанії.

Друга нова АЗК знаходиться у Ясінях Закарпатської області – на вул. Віктора Файбиша, 39. «Відтепер преміальне європейське пальне можна придбати і тут», – зазначається у дописі компанії на сторінці в Instagram.

В своєму дописі від 23 вересня компанія повідомляла, що її мережа налічує 16 АЗС у Закарпатській та Львівській областях. Отже, наразі під брендом «Елерон» вже має працювати 18 заправок, переважна більшість з яких знаходиться у Закарпатській області.

Останнім часом компанія досить активно розвивається. Нагадаємо, в кінці серпня повідомлялося, що «Елерон» відкрила нову АЗС на Закарпатті.