7 березня, 2023, 17:05

Британська EG Group погодилася продати понад 400 своїх АЗС, що працюють під різними брендами на східному узбережжі Сполучених Штатів Америки, компанії Realty Income Corporation за приблизно $1,5 млрд. Однак EG Group одразу ж візьме ці станції в оренду і продовжить ними управляти. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Компанія EG America продає активи на східному узбережжі США, які включають 415 АЗС та мінімаркетів під брендами Cumberland Farms, Fastrac, Tom Thumb і Sprint. В EG Group зазначили, що побачили високий інтерес до своїх активів з боку інвесторів і уклала угоду на привабливих умовах.

EG Group очікує, що угоду буде закрито у другому кварталі 2023 року, а кошти від продажу компанія використає на погашення своїх боргів. Активи, які продає EG Group, становлять лише близько 15% від її портфеля на 10 ринках, зазначили в компанії. 

Після продажу EG сплачуватиме орендну плату за ці активи у розмірі $103 млн на рік. 

Ця трансакція відповідає зобов’язанню керівництва щодо зменшення загального чистого боргу компанії, йдеться в її повідомленні.

Realty Income – купна інвестиційна компанія, зареєстрована на Нью-Йоркській фондовій біржі, яка входить до S&P 500. Вона працює в основному як траст для інвестицій у нерухомість. Компанія здає в оренду понад 12,2 тис. об’єктів нерухомості.