14 березня, 2023, 15:45

ТОВ «Нафтогазенергія», що входить у ДТЕК та належить Рінату Ахметову (згідно порталу Youcontrol) перемогло в конкурсному відборі управителів арештованих активів ТОВ «Сервіс Ойл», що є дочкою «Бєлорусьнєфті». Про це у відповідь на запит ExPro повідомили в Агентстві з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

У строк до 12 грудня 2022р бажання взяти участь у конкурсному відборі виявили дві компанії: ТОВ «Нафтогазенергія» та ТОВ «Спецмехсервіс». Державні видобувні компанії участь у конкурсі не брали. Після розгляду поданих документів 22 грудня 2022р «Нафтогазенергію» було обрано переможцем.

Список активів білоруської компанії включає 4 бурові установки з усіма комплектуючими та агрегатами (дві Drillmec 1500 HP, TD200 та BENTEC ESTA III – 450 T-ST-AC), колтюбінгові установки Фідмаш, транспортні засоби, труби, документацію, прибори та інше загальною оціночною вартістю 901,3 млн грн. З повним переліком майна можна ознайомитися за посиланням.

На даний час здійснюються заходи щодо оцінки активів та забезпечення рецензування звіту про оцінку майна відповідно до тристороннього договору, укладеного 22 лютого 2023р. Після завершення оцінки АРМА може укласти договір з переможцем конкурсу управителя - «Нафтогазенергією».

За інформацією АРМА, станом на 13 березня 2023р договір управління з «Нафтогазенергією» укладено не було.

Нагадаємо, експерти вбачали претендентами на змагання за призначення управителем обладнання білоруської компанії державні «Укргазвидобування» та «Укрнафту».

Схожі новини