11 травня, 2023, 09:15

Ціни на нафту за підсумками торгів у середу впали більш ніж на $1 за барель, оскільки економічні дані свідчать про те, що Федеральна резервна система США може знову підвищити облікову ставку, передає Reuters.

Ціни на Brent опустилися на $1,03, або на 1,3%, до $76,41 за барель, у той час як на американську West Texas Intermediate (WTI) – на $1,15, або на 1,6%, до $72,56 за барель.

Споживчі ціни в США зросли в квітні, потенційно підвищуючи ймовірність того, що ФРС підтримуватиме вищі облікові ставки. Через це трейдери стурбовані ризиком рецесії.

Ціни на нафту знизилися через побоювання щодо економічного сповільнення, пов’язаного з банківською кризою, та послаблення попиту на енергоносії, сказав генеральний директор Infrastructure Capital Management Джей Хетфілд.

Запаси сирої нафти в США минулого тижня зросли приблизно на 3 млн барелів на тлі чергового продажу сировини зі стратегічного резерву і падіння експорту, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA).

Зростання запасів в США та повільне зростання імпорту до Китаї в квітні посилили занепокоєння щодо світового попиту на нафту.

«Ми прогнозуємо, що ціни на нафту коливатимуться в межах $75-95 протягом 2023 року, виходячи зі співвідношення попиту та пропозиції, і що нафта зростатиме з наближенням літнього сезону», – сказав Хетфілд.