Дилерський центр BMW у місті Лінкольні на Сході Англії повідомив, що встановив потужну електрозарядну станцію для електромобілів, назвавши її найшвидшою у Великобританії, пише Forecourt Trader.

На станції в Лінкольні встановлено два зарядні пристрої ABB Terra 360, йдеться в повідомленні. При встановленні нових зарядних станцій дилерський центр розширив своє підключення до мережі, забезпечивши роботи кожного зарядного пристрою на повну потужність.

Кожна станція Terra 360 має два порти CCS, тож два автомобілі можуть заряджатися одночасно. Роз’єм CCS є стандартним рішенням для зарядки електромобілів BMW.

«Ми раді, що водії BMW у Лінкольні першими у Великобританії скористаються цією новітньою технологією зарядки. Кожен із наших двох пристроїв Terra 360 може повністю зарядити чотири високопродуктивних електромобілі BMW i7 за годину», - сказав директор Soper Lincoln BMW Ендрю Таллі.

Станція ABB Terra видає електроенергію на швидкості до 360 кВт, що дає можливість додати 100 км ходу за три хвилини або повністю зарядити електрокар за менше, ніж за 15 хв, йдеться в повідомленні. 

Однак наразі немає автомобілів, які можуть приймати електроенергію на такій швидкості. На британському сайті BMW зазначається, що модель i7 може заряджатися максимально при 195 кВт. Водночас такі електромобілі як Porsche Taycan та Audi e-tron GT мають здатність заряджатися на потужності до 270 кВт. 

Британські ЗМІ в кінці жовтня повідомляли, що Gridserve встановила станції ABB Terra 360 на своїй електрозаправці в Брейнтрі. Енергетична компанія Gridserve розвиває мережу електрозаправних станцій високої потужності. 

Як повідомляв НР, влітку Gridserve та Moto, оператор мережі АЗК у Великобританії, ввели в експлуатацію 17 нових потужних зарядних пристроїв для електромобілів на трасових локаціях. Зарядні пристрої забезпечують потужність до 350 кВт, і партнери кажуть, що її можна збільшити  у майбутньому, якщо буде попит.

В ABB заявили, що наступного року компанія випустить у Великій Британії версію Terra 360 із чотирма портами, що максимізує повернення інвестицій. У випадку заряджання чотирьох електрокарів одночасно кожен порт зможе давати 90 кВт потужності.