18 серпня, 2022, 11:35

Компанія CNG Fuels відкриває свою десяту біометанову заправну станцію для великовантажних автомобілів у Великобританії, повідомляє Forecourt Trader.

АЗС знаходиться в Каслфорді в центральній частині Англії. Станція може заправляти до 500 вантажних автомобілів на день. В CNG Fuels стверджують, що при повному завантаженні це скоротить викиди парникових газів на 67,5 тис. т на рік у порівнянні з дизелем (еквівалентно річним викидам понад 40 тис. автомобілів).

Вантажівки на більшій частині території Сполученого Королівства вже знаходяться в межах 300-миль від найближчої біометанової заправної станції CNG Fuels, а нова станція покращить ситуацію в районі Лідса. Наразі CNG Fuels може заправляти газовим пальним приблизно 5 тис. великовантажних автомобілів по всій Великобританії щодня.

«Оператори автопарків у всьому світі терміново шукають способи скоротити викиди своїх автопарків. У Великій Британії вони можуть зробити це вже сьогодні, використовуючи біометан. Наша мережа заправних станцій, що швидко розвивається, зробила біометан доступнішим, ніж будь-коли раніше, - сказав генеральний директор CNG Fuels Філіп Фелд.

Мережа супермаркетів Aldi нещодавно приєдналася до компанії, які використовують біо-CNG вантажівки. 

Директор з корпоративної відповідальності Aldi у Великобританії Ліз Фокс зазначила, що їхня компанія прагне зменшити свій вуглецевий слід, а нова станція CNG Fuels у Каслфорді відкриває двері до основних транспортних потоків на північний схід. Фокс додала, що Aldi збільшуватиме кількість поставок товарів для своїх супермаркетів CNG вантажівками.

Відновлюваний біометан отримують з харчових відходів. Як кажуть в CNG Fuels, попит на це паливо з боку операторів автопарків зростає приблизно на 100% на рік, і до 2025 року близько 10% парку вантажних автомобілів Великобританії з великим пробігом працюватимуть на біо-CNG.

До кінця 2023 року CNG Fuels планує збільшити свою мережу газових АЗС до 20 од., а наприкінці липня 2022 року розпочне будівництво об’єктів у Ньютон-Ейкліффі та Корбі.