8 грудня, 2023, 10:05

В м. Іршава на Закарпатті в кінці листопада відкрили 11-ту АЗС місцевої мережі GO Group Oil, повідомив кореспондент НафтоРинку, який відвідав станцію.

Об’єкт виконано в чорному кольорі з мультимедійними вставками на фризі, на колонах біля ПРК та на стелі. Інтерактивні елементи виконують роль гаджету: показують поточну дату, погоду та вартість пального, навіть біля колонки. Крім того, по всій станції розташовані геометричні елементи з підсвіткою.

На території розміщено арт-об’єкт – символ Закарпаття ведмідь. Market на АЗС укомплектований сучасним торговим обладнанням, серед запропонованих товарів брендовані омивач та вода «Крайна», хот-доги та бургери Mr. Grill. Каву та гарячі напої готуються на кавомашині  Melita, в магазині присутня стильна стійка з вином.

Мережа пропонує стати клієнтом придбавши 30 л пального і завантажити застосунок (розробник ТОВ «Стахов Груп») або отримати картку лояльності. Клієнти отримують миттєву знижку на нафтопродукти. З нагоди відкриття нової АЗС до 26 грудня серед клієнтів розігрується iPhone 15, Apple Watch та 100 літрів пального.

Найближчі конкуренти нової АЗС – ОККО («Галнафтогаз») та Market («Закарпатнафтопродукт-Мукачево»).

Оператор мережі є ТОВ «Гоу Груп Ойл», засновники якої є Микола Свищо, Катерина Ярмолюк, Степан Грешкулич та Петро Кажмір. Засновники також є бенефіціарами ТОВ «Гоу Транс Логістік». В пулі компаній також є ТОВ «Анісія» - транспортна компанія, яка керує 12 бензовозами.

Крім Іршави станції різного формату розташовані в інших населених пунктах Закарпатського регіону: м. Виноградів, с. Підвиноградів, с. Чепа, смт. Міжгір'я, м. Перечин, с. Сокирниця, с. Нижня Апша, смт. Чинадієво та м. Свалява. За словами Миколи Свищо, одного з бенефіціарів мережі, у власності компанії – шість об’єктів, решта – в оренді. Мережа GO Group Oil побудована переважно з модульних АЗС. «Наша мета рухатись в розвитку багатопаливних класичних станцій, як в Іршаві», сказав Свищо. За його словами проєкт оформлення та зовнішні роботи на станції виконала рекламна агенція APARO з Виноградова (Закарпатська обл.). Будівництво тривало 2,5 роки. Інвістицію в будівництво роздрібного об'єкта в Іршаві співвласник оцінив до $500 тис.

Компанія самостійно імпортує нафтопродукти з Румунії (п. Констанца). Засновник каже, що останні місяці продає пальне виробництва країн ОАЕ та Греції. Скраплений газ в мережу закуповують у  трейдерів з доставкою.