17 квітня, 2024, 17:41

ПАТ «УКРТАТНАФТА» стягнуло через суд з ТОВ «ВОЛИНЬ-НАФТА» 4,6 млн грн боргу за договором поставки нафтопродуктів. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

ПАТ «УКРТАТНАФТА» (власники – акціонери згідно реєстру; директор –  Сергій Корецький) у жовтні 2023 року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ВОЛИНЬ-НАФТА» (власник – Богдан Войтенко; директор – Руслан Гринишин) про стягнення 4,6 млн грн. Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору поставки нафтопродуктів в частині повної оплати поставленого товару.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в повному обсязі. Так, рішенням Господарського суду Волинської області від 08.02.2024 з ТОВ «ВОЛИНЬ-НАФТА» стягнуто заборгованість в розмірі 4,6 млн грн та судовий збір в розмірі 69 тис. грн.

Не погодившись із зазначеним рішенням суду, ТОВ «ВОЛИНЬ-НАФТА» звернулось до Центрального апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просило рішення господарського суду скасувати, ухвалити нове, яким в задоволенні позову відмовити у повному обсязі. Розгляд справи триває.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.