Продажі супутніх товарів на заправках мережі «Укрнафта» у першому півріччі 2025 зросли майже на 75% порівняно з аналогічним періодом 2024 року, повідомила пресслужба компанії.
Подробиці
Найбільше зросли продажі таких груп товарів: гарячих та холодних напоїв - на 100%, хот-догів — на 50%, омивачів скла власної марки Ukrnafta — на 80%, реагента AdBlue — на 35%.
«Наразі державна мережа входить в ТОП-3 мереж України за проливами. Триває модернізація: відкриваються сучасні мінімаркети, розширюється асортимент, оновлюється обладнання. Дякую команді Ukrnafta за стабільний розвиток, що забезпечує найкращий сучасний досвід для наших клієнтів», — зазначив виконувач обов'язків голови правління АТ «Укрнафта» Юрій Ткачук.
Картками та талонами Ukrnafta вже користується більше ніж 8,3 тисячі клієнтів. Загалом з 2023 року, коли з'явилася власна B2B програма компанії, емітовано 170 тисяч карток, якими можна скористатися на 1503 АЗК — як «Укрнафти», так і партнерів.
Розроблений та запущений наприкінці 2023 року застосунок Ukrnafta зараз має 1,5 млн активних користувачів та знаходиться в топі за завантаженннями в PlayMarket та AppStore. Щоденно його встановлюють 3-4 тисячі людей, кажуть в «Укрнафті».
09:00 / 8 жовтня, 2025


