Державна компанія KPC Кувейту відновила експорт нафтопродуктів зі свого нафтопереробного заводу Аль-Зур потужністю 615 тис. барелів на добу після перезапуску однієї з двох установок дистиляції сирої нафти, які були закриті на початку квітня через технічні проблеми, повідомляє Argus.

Судно Desh Garima, завантажене 109 тис. тонн мазуту з дуже низьким вмістом сірки (VLSFO), вирушило з терміналу Mina Al Zour 30 квітня, показали дані аналітичної компанії Vortexa. Судно прямує до Фуджейри в ОАЕ, головного центру зберігання та бункерування морського пального на Близькому Сході.

Першу установку дистиляції НПЗ в Кувейті було перезапущено 21 квітня після низки технічних проблем на початку місяця, які призвели до її зупинки. Згідно з джерелами в компанії, другу установку незабаром також запустять.

Нафтопереробний завод Al-Zour регулярно експортує VLSFO та інші види нафтопродуктів, зокрема дизельне та авіаційне паливо. Остання партія нафтопродуктів була завантажена на початку квітня, після чого завод зупинився.