Група Нафтогаз спільно з Києво-Могилянською академією запустила пілотну лідерську програму «Майбутні горизонти Нафтогазу» — першу в Україні ініціативу між національним університетом і державною компанією, спрямовану на розвиток ветеранів, повідомила пресслужба «Нафтогазу».
Подробиці
До навчання долучилися 30 працівників-ветеранів, відібраних із понад 120 заявок. Протягом року вони пройдуть шість навчальних модулів у різних регіонах України.
Програму розроблено спільно з Центром лідерства захисників України Києво-Могилянської академії за підтримки Федерації роботодавців нафтогазової галузі. Вона поєднує профільне навчання з розвитком управлінських, лідерських і проектних навичок, зазначається у повідомленні.
«Після повернення з війни наші ветерани приходять в мирне життя з унікальним досвідом. Це потужний ресурс. Наше завдання як компанії — допомогти трансформувати цей досвід у силу. Для наших працівників, для громад, для усієї країни», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
Підтримка ветеранів
Програму відкрили 1 жовтня, у День захисників і захисниць України. Її головна мета — перетворити військовий досвід на сучасні управлінські компетенції, зменшити психологічну дистанцію між військовим і цивільним середовищем та створити простір для самореалізації ветеранів.
У межах відкриття відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Групою Нафтогаз та Києво-Могилянською академією.
«Сьогодні ми започатковуємо першу в Україні співпрацю між Національним університетом і великою державною компанією, спрямовану саме на підтримку та розвиток ветеранів. Це не лише новий формат партнерства — це новий стандарт взаємодії бізнесу й освіти. Для Києво-Могилянської академії, а особливо для Центру лідерства захисників України, це природне продовження вже напрацьованого унікального досвіду створення програм для ветеранського розвитку. Ми пишаємося тим, що саме Могилянка стала майданчиком, де об’єднуються знання, досвід і цінності заради тих, хто боронив Україну», — повідомив президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сергій Квіт.
В Групі Нафтогаз понад 1500 працівників уже повернулися з фронту, ще понад 3500 боронять Україну просто зараз. Програма «Майбутні горизонти Нафтогазу» — це інвестиція у майбутнє тих, хто зробив свій внесок у захист країни, кажуть в компанії.