26 жовтня, 2023, 17:40

Судом визнано вимоги ТОВ «КИЇВ ЛІКВІД ПЕТРОЛЕУМ» до «САНРАЙЗ-ТРЕЙД» в сумі 1,3 млн грн. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.     

ТОВ «КИЇВ ЛІКВІД ПЕТРОЛЕУМ» (власник – ТОВ «ОЙЛ-ПРАЙМ»; директор – Дмитро Потапов) у липні цього року звернулось до суду з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «САНРАЙЗ-ТРЕЙД» (розпорядник майна – Анна Камінська; директор – Микола Головецький), оскільки боржник має перед кредитором заборгованість на загальну суму 1,3 млн грн основного боргу та 18,9 тис. грн судового збору. 

Ухвалою суду від 04.07.2023 прийнято заяву кредитора ТОВ «КИЇВ ЛІКВІД ПЕТРОЛЕУМ» про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «САНРАЙЗ-ТРЕЙД». Ухвалою суду від 25.07.2023 відкрито провадження у справі про банкрутство ТОВ «САНРАЙЗ-ТРЕЙД». Ухвалою Господарського суду Харківської області від 12.09.2023 визнано вимоги ТОВ «КИЇВ ЛІКВІД ПЕТРОЛЕУМ» в сумі 1,3 млн грн та судові витрати у справі про банкрутство в сумі 87,1 тис. грн (судовий збір та авансовий внесок). 

Крім того, вказаною ухвалою зобов’язано розпорядника майна внести до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов’язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.